Protez tırnak, tırnakları uzatmak ya da farklı şekiller vermek için doğal tırnağa jel yada akrilik malzemeleri kullanılarak yapılan bakım uygulamasıdır. Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır, 21 gün daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar.

“Hızlı kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı gözükmek isteyen bayanlar hatta tırnak yeme alışkanlığı olan bay ya da bayanlar için, güzelliğin yanı sıra tedavi amaçlı da yapılabilen bir uygulamadır.”

Jel protez tırnak ; bu yöntemde kullanılan madde yoğun kıvamlı bir sıvı yani jeldir. Tırnak yeme uzatamama, zayıflamış güçsüz tırnaklarda tırnağı uzatmak ve kalıcı sağlamak için yapılan bir islemdir. 3-4 hafta arasında kullanılır. Düzenli bakımlarla ise uzun yıllar kullanılabilir. Takma tırnağın oluşturduğu hissi ve yapaylığı oluşturmaz doğal bir görüntü elde edilirAkrilik protez tırnak; akrilik sıvısı ve akrilik pudrasının fırça yardımı ile karıştırılarak tırnak üzerine uygulanan yöntemdir. Tırnak yeme alışkanlığı ,tırnak uzatamama, ince yapılı tırnaklar, kolay kırılan tırnaklar da tırnakların istenilen boy ve şekilde uzatılmasını sağlayarak her daim bakımlı görülen ellere sahip olabilirsiniz. 3-4 hafta arasında rahatlıkla kullanılır düzenli bakımlarıyla da uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kişinin kendi tırnağına zarar vermez. Takma tırnağın oluşturduğu hissi ve yapaylığı oluşturmaz doğal bir görünüm elde edilir.

Akrilik ve jel protez tırnak bakımları; 3-4 haftada bir dipten uzayan tırnaklara yapılan dip dolgusudur. Yani dipte kalan boşluğun doldurularak akrilik ya da jelin yenilenmesidir

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Protez Tırnak Uygulamaları, estetik ve bakım odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Protez Tırnak Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!