Pasif jimnastik, elektro stimilasyon cihazıdır. Selülit bakımlarında kullanılır. Uyarıcı akım uygulaması ve iyontoforez yapar. Deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizmayı ve lenf sirkülasyonunu canlandırır. Toplanmış doku sıvısının ve suyun vücuttan atılmasını sağlar..

Pasif jimnastik ile aktif hareket etmenize gerek kalmadan zayıflama imkânı bulabilirsiniz. Hatta yattığınız yerden bile zayıflamak mümkündür.

Pasif jimnastik bir zayıflama aleti olduğundan bu alet bölgesel uygulandığı için istediğiniz bölgenin üzerine uygulama yapabilir ve aktif bir zayıflama elde edebiliriz.

Uygulanan bölgede bulunan yağ hücrelerinin küçülerek parçalanmasını sağlarız. Böylece o bölge artık yağ depolama imkânı bulamayacağı için kalıcı zayıflık sağlayacaktır.Yağların erimesi ile boşalan bu bölgelerde sıkılaşma sağlanır. Yoksa sarkmalar meydana gelebilir. Bu sebeple seanslara devam edilerek kasların çalışması devam ettirilerek vücutta sıkılaşma sağlanacaktır.

Pasif jimnastiğin en büyük avantajı aktif jimnastik gibi boşalan yağ hücrelerinin yerini kas hücreleri almaz ve sizde kilo artışına sebep olmaz. Böylece ideal kilonuzu koruduğunuz gibi daha sıkı bir vücuda da sahip olabilirsiniz.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Pasif Jimnastik Uygulaması ile Bölgesel Zayıflama İşlemleri alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Pasif Jimnastik Uygulaması  hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!