Dikkat çekici kaşlara sahip olmak istiyorsanız, kaş kontürü son zamanlardaki trendlerden birisi.

Güzelliğine önem gösteren her kadın için yüzdeki en çok dikkat çeken noktaların başında kaşlar gelir.

Kaşlar için yapılan amatör işlemler beraberinde kötü görünümleri getirebilir. Bunun yanı sıra sürekli kaş kalemi, kaş farı, sabitleyici jel gibi ürünlerin kullanılması kaşların zaman içerisinde zayıflamasına yol açar.

Bakışların hem etkileyici hem de derin olmasını sağlayan yöntemlerin başında Microblading işlemi geliyor. Zaman içerisinde seyreklik kazanan, istenen görünüme sahip olmayan ve Zamanın trendine ayak uyduramayan kaşları microblading ile istenilen görünüme 1 saat gibi kısa bir süre de getirmek mümkün.Microblading, bitkisel ve su bazlı boyalar ile kaşa 3 boyutlu kıl görünümü verilir. Kaş kontörü ismiyle de biliniyor olmasıyla beraber, oldukça gelişmiş bir tekniktir. Kişilere özel olarak kullanılan steril haldeki iğnelerle birlikte boyanın, kaşların belirli bölgelerinden itibaren uygulanması işlemidir. Herkes için tercih edilebilecek bir işlemdir.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Microblading 3d Kaş Kontürü Uygulamaları, güzellik odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Microblading 3d Kaş Kontürü Uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!