Medikal cilt bakımı, dermokozmetik ürünlerle yapılan cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya yönelik işlemlerden oluşur.
Medikal cilt bakımında en hassas ciltler dahil güvenle kullandığımız ürünlerimiz ile yaptığımız bakımımız cilde uygun seçilen serum, maske ve cilt masajı eşliğinde sürdürülür. Bakım süresi 1-1,5 saat arasıdır.

Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak bedeninizin sağlığı ve güzelliği için önemli bir unsurdur. Cildinizin normal işlevini devam ettirebilmesi için cilt tipine uygun, ruhsatlı ürünlerle bakım yapılmalıdır. Düzenli aralıklarla yapılan cilt bakımları ileri ki yaşlarda yaşanabilecek leke, kırışıklık, sarkma, akne gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını engellenebilir.

,Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan cilt bakımları, tedavi odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Cilt bakımı hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!