Kirpik Lifting içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize eden keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, daha dolgun ve daha uzun bir hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun, daha kıvrık hale getirerek doğal kirpiğinizi 2 kat daha uzun gösterir.

Kirpik lifting uygulamasını doğal görüntü seven ve kirpiklerinin 2-3 kat uzun, kıvrık görünümünü yeterli bulan herkes yaptırabilir.

Kirpik lifting ile makyaj yapmadan ,sudan denizden etkilenmeden sürekli rimelli görünümde kirpiklere sahip olmanız ve sürekli bakımlı gözükmek için lifting uygulaması yaptırmalısınız. Aynı zaman da Kirpik lifting seti yardımıyla yapılan uygulamasının 3 uygulama sonrasında kirpikleri uzattığı da görülmüştür.Kirpik liftingi uygulamasında, kirpiklere uzun süreli kıvrık ve kalkık bir etki vermek için kirpik çizgisine ilk olarak silikon bir ped yapıştırılıyor. Sonrasında da kirpikler tek tek geri doğru taranarak yapıştırılıyor. Hemen ardından da bu kıvrıklığı korumak için bazı solüsyonlar birkaç adımda uygulanıyor. Bazı durumlarda da kirpikler kirpik bigudisine sarılıyor.

İlk aşamada geriye doğru yapıştırılmış kirpiklere mikro çubuklarla jel bir solüsyon sürülüyor ve yaklaşık 15-20 dakika kadar bekletiliyor. Bu aşamada, kirpiklerin tek tek ayrılması ve solüsyonun her bir kirpiğe eşit şekilde sürülmesi önemli. İkinci adımda kirpiğe başka bir solüsyon daha sürülüyor ve tekrar bekletiliyor. En son adımda da kirpiklere keratin yüklemesi ve renk veren bir solüsyon daha sürülerek kirpik liftingi uygulaması tamamlanıyor. İşlemin tamamı 45-60 dk arası sürüyor.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Kirpik Lifting Uygulaması, güzellik odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Kirpik Lifting Uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!