Karbon Peeling, karbon maskesi ve yüksek lazer atışları ile uygulanarak pek çok cilt problemini giderme özelliğine sahip olan bir cilt tedavisi yöntemidir.

Cildin aydınlatılmasında, renk farklılıklarının giderilmesinde, gözenek sıkılaştırmada, ciltte meydana gelen yağlanma düzensizliklerinde, leke problemlerinde, yüzeysel kırışıklıkların açılmasında ve anti-aging tedavilerinde tercih edilir.

Karbon peeling özellikle cilt lekelerinin giderilmesi tedavisinde kullanılan, ciltteki gözenekleri küçültüp, cildi aydınlatan ve sıkılaştırma gücü ile gençleştiren bir tedavi yöntemidir. Lazerle uygulanan cilt gençleştirme yöntemi olarak da bilinir.Karbon peeling lazerle uygulanan bir tedavi yöntemidir. Karbon peeling uygulama öncesinde cilt öncesinde derinlemesine temizlenir. Cilt temizliği yapıldıktan sonra özel olarak üretilen karbon kremi kullanılır ve hastanın tüm yüzüne uygulanır. Karbon kremi tüm cilde uygulandıktan sonra lazer işlemine başlanır. Lazerle yüz gençleştirme işlemlerinden biri olan karbon peeling işleminde, karbon kremi ile boyanmış tüm cilt lazer ışınları ile temizlenir. Kişinin cildine göre seans sayısı belirlenmektedir.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Karbon Peeling Uygulamaları, tedavi odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Karbon Peeling Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!