MİCROBLADİNG KAŞ

Kaşlarınız istediğiniz yoğunlukta ve kalınlıkta değil mi? Kaşlarınız için doğal görünecek kalıcı bir uygulama mı arıyorsunuz?
Microblading Kaş Kontürü” sizin için en doğru çözüm olabilir!

DUDAK RENKLENDİRME

Dudaklarınız solgun mu görünüyor? Dudak hatlarınız zamanla inceldi ve dudaklarınız daha küçük görünmeye mi başladı? Kalıcı Dudak Renklendirme işlemi sizin için en doğru çözüm olabilir..

KALICI EYELİNER

Günlük göz makyajının vazgeçilmezi eyelinerı Her sabah yeniden çizmek ve gün içerisinde tazelemekten sıkıldınız mı? En popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı eyeliner sizin için mükemmel bir çözüm olabilir.

KALICI DİPLİNER

Günlük göz makyajının vazgeçilmez parçası dipliner. Hergün makyaj yapmayı pek sevmeyen hanımların bile vazgeçilmez işlemi!
Her zaman kullanabileceğiniz kalıcı dipliner büyük rahatlık sağlıyor.


Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir.Kalıcı Makyajda kullanılan ürün bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz. Bu ürünler yüz bölgesi kalıcı makyaj için özel tasarlanmıştır.

Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez. Kalıcı Makyaj işlemini dövme ile karıştırmamak gerekir. Kalıcı Makyaj ile dövmenin en büyük farkı ciltteki kalıcılık süresidir.

Kalıcı makyajda Kullandığımız tüm ürünler bitkisel olduğu için zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur.Kalıcı makyajın ömrü genel olarak 2-5 yıl arasındadır. Ancak bu süre kişinin cilt yapısına, yaşına ve yaşadığı çevresel faktörlere göre değişir. Deri altındaki renkli pigmentler cilt yenilendikçe azalır, solar ve sonunda tükenir. Bu nedenle belli aralıklarla Kalıcı makyaja rötuş yapılması gerekir.

Açık renkli ciltler esmer ciltlerden daha hızlı yenilenir. Bunun doğal bir sonucu olarak kalıcı makyaj daki kalıcılık süresi biraz daha kısalır. Esmer ciltler bu açıdan daha şanslıdır. Ayrıca yaş ilerledikçe cildin yenilenmesi yavaşladığından kalıcı makyajın ömrü uzar.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Kalıcı Makyaj Uygulamaları, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Kalıcı Makyaj Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.


Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!