Kişisel tercihler ile yaptırılan dövmeler, belirli bir yaştan ya da olaydan sonra insanların yarısından fazlasını rahatsız etmeye başlıyor ve insanlar dövmelerinden kurtulmanın çarelerini arıyor. Dövme silme konusunda asitlerle, aşındırıcı kimyasallarla, kremlerle, bitki özleriyle yapılan uygulamaların başarısı tartışmalıdır. Sıcak ile deriyi yakmak halk arasında yaygın yöntemlerdendir. Ancak bilinçsiz uygulamalar ciltte harabiyete ve kontrolsüz yara iyileşmesine neden olur. Kontrolsüz iyileşen yaralar ise genellikle kötü iz bırakır.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezimizde lazerle yapılan dövme silme işlemi klasik yönteme göre çok daha avantajlı. Klasik teknikte deri soyularak dövme çıkarılmaya çalışılırken, ameliyathane ortamında anestezi altında yapılan işlem sonrası, uzun süre kapanmayan yaralar ve izler olabilir.


Fakat lazer tekniği ile 1- 4 seansta (Seans sayısı dövmenin derinliğine ve kullanılan boyaya bağlı olarak değişebilir.) istenmeyen dövmelerden tamamen kurtulmak mümkün. PureBella Estetik ve Güzellik Merkezimizde dövmenin yerine, derinliğine ve rengine göre 1 ve 4 seans arasında lazer uygulanır. Ağrısızdır. Sonuçlar oldukça iyidir. Üstelik anestezi de gerekmez.

Dövme silme işleminde yaygın olarak kullanılan Nd:Yag Q-Switch Laser sistemleri koyu renkli dövmelerde en etkili sistemler olup daha açık renkli dövmelerde (sarı, kahverengi, yeşil vs.) KTP Q-Switch Laser sistemleri başarılı olmaktadır.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Dövme silme İşlemi, estetik odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Dövme silme İşlemi hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!