Dermaroller uygulaması Güneş lekelerinin tedavisinde ve çatlak tedavisinde kullanılabilmektedir. Yaz aylarında ciltte oluşan güneş lekeleri insanları oldukça huzursuz etmektedir. Dermaroller uygulamasının genel olarak kış aylarında yapılması uygun olsa da yaz aylarında da sık tercih edilmektedir. Bu uygulama kısa sürede verimli sonuçlar alınabilen etkili bir uygulamadır.

Dermaroller, akne oluşumunu engelleyerek, akne sonrasında oluşan lekeleri ortadan kaldırılmasında etkili olur. Ciltteki genişleyen gözeneklerin küçülmesini sağlar. Güneş ışınlarından zarar görmüş cildin iyileşmesine yardımcı olur. Dermaroller ayrıca saç kaybı tedavilerinde, göz çevresinde oluşan morluklar ve torbalar için de kullanılabilmektedir. Boyun ve dekolte bölgelerinde görülen kırışıklıklar ve sarkmalar için kullanılabilen uygulamanın çatlaklar üzerinde de gözle görülür bir etkisi vardır. Bunun yanı sıra siğil tedavisinde de kullanılabilmesi mümkündür.Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak bedeninizin sağlığı ve güzelliği için önemli bir unsurdur. Cildinizin normal işlevini devam ettirebilmesi için cilt tipine uygun, ruhsatlı ürünlerle bakım yapılmalıdır. Düzenli aralıklarla yapılan cilt bakımları ileri ki yaşlarda yaşanabilecek leke, kırışıklık, sarkma, akne gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını engellenebilir.

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan cilt bakımları, tedavi odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Cilt bakımı hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!