Buz Lazer Epilasyon, en iyi sonuç veren, en konforlu ve son teknoloji epilasyon uygulamalarından biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz Lazer Epilasyon çok daha geniş yüzeyleri hedef alır ve her bir atışta çok daha fazla kıl köküne ulaşır. Bu nedenle de diğer epilasyon uygulamalarına göre seanslar daha kısa sürer. Ayrıca yüksek etkide olduğundan, yine diğer epilasyon yöntemlerine oranla seans sayısı da daha azdır.

Ortalama 6-8 seans sonrası istenmeyen tüylerden kurtulmuş olunabilmektedir. Buz Lazer Epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker. Buz Lazer Epilasyon acısızdır ve işlemlerde cilt tahrişi söz konusu değildir.Buz Lazer Epilasyon soğuk başlıklı ucu ile ağrısız ve acısız bir yöntem olup en hızlı işlem yapabilen bir tekniktir. Hemen hemen her yerde yaygın olarak kullanılan gelişmiş yüksek teknolojili buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulun. Her mevsimde uygulanabilen, bütün kıl tiplerine uygun olan, seans süresini neredeyse yarıya indiren bir tekniktir.

Kadınların hatta erkeklerin bile en büyük sorunlarından birisi olan istenmeyen tüylerden kurtulmak buz lazer epilasyon ile mümkün. En çok tercih edilen, en kısa sürede ve en rahat uygulanabilirlik ile tüylerinizden hemen arının. Özellikle diğer epilasyon türlerine göre atış hızı ve uygulanış tarzı bakımından diğerlerine oranla daha geniş açı ile yüzeyleri etkilemesi bakımından en çok tercih edilen yöntemdir.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Buz Lazer Epilasyon Uygulamaları, tedavi odaklı olup, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Cilt bakımı hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!