G5 SELÜLİT MASAJI

Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve toparlama, bölgesel dolaşım hızlandırma, yağ yakımı alanları G5 masajının tercih edildiği durumlar arasında yer alır.

KAVİTASYON ile ZAYIFLAMA

Kavitasyon anestezisiz, iz bırakmadan, ağrısız, sızısız bir şekilde vücudu zayıflatmak anlamına gelip liposuctionın risksiz alternatifidir. Sonuç ise yağ hücrelerinin erimesi şeklindedir.

LENF DRENAJ

Lenf drenaj, bölgesel incelme, selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir. Lenf drenajda amaç, parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan kolay atılmasını sağlamaktır.

PASİF JİMNASTİK

Pasif jimnastik, elektro stimilasyon cihazıdır. Selülit bakımlarında kullanılır. Uyarıcı akım uygulaması ve iyontoforez yapar. Deriyi pürüzsüzleştirir, kasları sıkılaştırır, metabolizmayı ve lenf sirkülasyonunu canlandırır.


Genellikle bölgesel yağlanmalar göbek, basen, kalça ya da bacakların üst bölgelerinde meydana gelir ve bu durum karşısında vücudumuz orantısız bir görünüme kavuşur. Tam da bu noktada bölgesel yağlanmaların giderilmesi için geliştirilmiş olan uygulamalar ve yöntemler devreye girer.

PureBella Estetik ve Güzellik Merkezinde yapılan Bölgesel İncelme Uygulamaları, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. G5 Masajı  hakkında daha fazla bilgi almak için uzman estetisyenlerimizle iletişime geçebilir veya bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.


Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!