PureBella Estetik ve Güzellik Merkezimiz Bursa Kestelde sektörde 15 yılı aşkın tecrübesi her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman personeliyle hijyenik ve sağlıklı bir ortamda bay ve bayanlara yönelik çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu kaliteli hizmetler vermektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Vücut bakımı, Leke Bakımı, Oksijen Bakımı, Karbon Peeling, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Soğuk Lipoliz (Bölgesel Zayıflama), Bölgesel İncelme, El-Ayak Peeling, Kalıcı Makyaj, Dermapen, İpek Kirpik, Dövme Silme, Kaş Dizaynı alanlarında güzellik ve bakım hizmetleri verip kısa sürede sizlere ulaşarak tercih edilen bir merkez haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.


Estetik ve Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor; müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz.


PureBella Estetik ve Güzellik Merkezi Bursa Kestelde profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Estetik,Güzellik ve Bakıma dair her şeyi bulabileceğiniz salonumuzda konusunda tecrübeli uzmanlar çalışmaktadır. Yüksek teknoloji cihazlar ile teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetleri en iyi şekilde sağlayan PureBella Estetik ve Güzellik Merkezi ayrıca uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile her zaman uğrayabileceğiniz bir merkez durumundadır.


Estetik ve Güzellik Merkezi için bizi arayınız veya formu doldurunuz !

BİZİ ARAYIN!